Y000796R0859V9L
MFR.Part #
Y000796R0859V9L
JLCPCB Part #
C1490069
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 96.0859Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS