Y000796R0760T9L
MFR.Part #
Y000796R0760T9L
JLCPCB Part #
C1475276
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 96.076Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS