Y0007960R859V9L
MFR.Part #
Y0007960R859V9L
JLCPCB Part #
C1485633
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 960.859Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS