Y000795K6000T9L
MFR.Part #
Y000795K6000T9L
JLCPCB Part #
C1492604
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 95.6kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS