Y0007953R000T0L
MFR.Part #
Y0007953R000T0L
JLCPCB Part #
C1475281
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 953Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors