Y000790R0000B9L
MFR.Part #
Y000790R0000B9L
JLCPCB Part #
C1467734
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS