Y000790K0000T9L
MFR.Part #
Y000790K0000T9L
JLCPCB Part #
C1492692
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS