Y000790K0000B9L
MFR.Part #
Y000790K0000B9L
JLCPCB Part #
C1486055
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS