Y00078R20000B0L
MFR.Part #
Y00078R20000B0L
JLCPCB Part #
C1470466
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.2Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors