Y00078R00000A9L
MFR.Part #
Y00078R00000A9L
JLCPCB Part #
C1482820
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS