Y00078K21200T9L
MFR.Part #
Y00078K21200T9L
JLCPCB Part #
C1475188
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.212kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS