Y00078K16000T0L
MFR.Part #
Y00078K16000T0L
JLCPCB Part #
C1475464
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.16kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS