Y000789K8000T0L
MFR.Part #
Y000789K8000T0L
JLCPCB Part #
C1485691
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 89.8kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors