Y000787K1500Q9L
MFR.Part #
Y000787K1500Q9L
JLCPCB Part #
C1484091
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 87.15kΩ ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS