Y0007860R000V9L
MFR.Part #
Y0007860R000V9L
JLCPCB Part #
C1481028
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 860Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS