Y0007852R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007852R000B9L
Description
-55℃~+125℃ 600mW 852Ω ±0.1% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS