Y000783K0000B369L
MFR.Part #
Y000783K0000B369L
JLCPCB Part #
C1482683
Description
-55℃~+125℃ 600mW 83kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS