Y0007826R560T0L
MFR.Part #
Y0007826R560T0L
JLCPCB Part #
C1475498
Description
-55℃~+125℃ 600mW 826.56Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS