Y0007823R861T9L
MFR.Part #
Y0007823R861T9L
JLCPCB Part #
C1475502
Description
-55℃~+125℃ 600mW 823.861Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS