Y0007805R272T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007805R272T9L
JLCPCB Part #
C1496861
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 805.272Ω Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS