Y00077K75000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00077K75000T0L
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.75kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors