Y00077K74000T0L
MFR.Part #
Y00077K74000T0L
JLCPCB Part #
C1478394
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.74kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors