Y000778R1200T9L
MFR.Part #
Y000778R1200T9L
JLCPCB Part #
C1478421
Description
-55℃~+125℃ 600mW 78.12Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS