Y000775K0000V9L
MFR.Part #
Y000775K0000V9L
JLCPCB Part #
C1487543
Description
-55℃~+125℃ 600mW 75kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS