Y0007749R100A9L
MFR.Part #
Y0007749R100A9L
JLCPCB Part #
C1496408
Description
-55℃~+125℃ 600mW 749.1Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS