Y000772R0000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000772R0000B0L
JLCPCB Part #
C1470599
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 72Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors