Y000770R0000T9L
MFR.Part #
Y000770R0000T9L
JLCPCB Part #
C1473098
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS