Y000770K0000F9L
MFR.Part #
Y000770K0000F9L
JLCPCB Part #
C1469373
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS