Y000770K0000B9L
MFR.Part #
Y000770K0000B9L
JLCPCB Part #
C1491579
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS