Y000770K0000B139L
MFR.Part #
Y000770K0000B139L
JLCPCB Part #
C1478933
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS