Y00076R66670A9L
MFR.Part #
Y00076R66670A9L
JLCPCB Part #
C1493020
Description
-55℃~+125℃ 6.6667Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS