Y00076K65000T0L
MFR.Part #
Y00076K65000T0L
JLCPCB Part #
C1473116
Description
-55℃~+125℃ 6.65kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors