Y00076K26000V9L
MFR.Part #
Y00076K26000V9L
JLCPCB Part #
C1485704
Description
-55℃~+125℃ 6.26kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS