Y00076K04000T9L
MFR.Part #
Y00076K04000T9L
JLCPCB Part #
C1475517
Description
-55℃~+125℃ 6.04kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS