Y0007692R528A9L
MFR.Part #
Y0007692R528A9L
JLCPCB Part #
C1469301
Description
-55℃~+125℃ 600mW 692.528Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS