Y0007666R670T9L
MFR.Part #
Y0007666R670T9L
JLCPCB Part #
C1473188
Description
-55℃~+125℃ 600mW 666.67Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS