Y000764R0000B9L
MFR.Part #
Y000764R0000B9L
JLCPCB Part #
C1467958
Description
-55℃~+125℃ 600mW 64Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS