Y000764K4000F9L
MFR.Part #
Y000764K4000F9L
JLCPCB Part #
C1469416
Description
-55℃~+125℃ 600mW 64.4kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS