Y0007619R000F9L
MFR.Part #
Y0007619R000F9L
JLCPCB Part #
C1461927
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 619Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS