Y0007614R562T9L
MFR.Part #
Y0007614R562T9L
JLCPCB Part #
C1473199
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 614.562Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS