Y000760R0000Q9L
MFR.Part #
Y000760R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1472462
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS