Y000760R0000B9L
MFR.Part #
Y000760R0000B9L
JLCPCB Part #
C1463798
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS