Y00075K81500T9L
MFR.Part #
Y00075K81500T9L
JLCPCB Part #
C1473177
Description
-55℃~+125℃ 5.815kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS