Y00075K54570B9L
MFR.Part #
Y00075K54570B9L
JLCPCB Part #
C1467649
Description
-55℃~+125℃ 5.5457kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS