Y00075K15700B9L
MFR.Part #
Y00075K15700B9L
JLCPCB Part #
C1467745
Description
-55℃~+125℃ 5.157kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS