Y00075K00600B9L
MFR.Part #
Y00075K00600B9L
JLCPCB Part #
C1467847
Description
-55℃~+125℃ 5.006kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS