Y0007590R000B9L
MFR.Part #
Y0007590R000B9L
JLCPCB Part #
C1463804
Description
-55℃~+125℃ 590Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS