Y000758K0000B0L
MFR.Part #
Y000758K0000B0L
JLCPCB Part #
C1469195
Description
-55℃~+125℃ 58kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS