Y0007548R285A9L
MFR.Part #
Y0007548R285A9L
JLCPCB Part #
C1496405
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 548.285Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS