Y0007547R560T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007547R560T0L
Description
-55℃~+125℃ 547.56Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS